חיטוי מאגרי מים

תוכן עניינים

אנו מבצעים חיטוי מאגרי מים בפריסה ארצית

בכל שנה וועדי הבתים מגיעים לרגע בו הם צריכים לבצע חיטוי מאגרי מים למערכת המים של הבניין, אנחנו בפשפשג'וק מתמחים בתחום ועושים זאת כבר מעל ל-20 שנים בפריסה ארצית, אנחנו מתחייבים לתת לכם את המחיר ההוגן ביותר בשוק, את השירות הטוב והמהיר ביותר, השירות שלנו שם דגש על העמידה בזמנים ועל מתן יחס אדיב לכל לקוח. אנו מתחייבים כי אם תבחרו לשכור את שירותינו מערכת המים שלכם תהיה הנקייה ביותר וגם תקבלו על כך אישור מעבדה ברישיון משרד הבריאות.

לפי תקנות משרד הבריאות, קיימת חובה לבצע חיטוי מאגרי מים בבתים ובמערכות השתייה על מנת למנוע זיהומים. חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום כמו חברתנו בעלת היתר מטעם משרד הבריאות מבצעת חיטוי מאגרי מים בצורה שוטפת על מנת לשמור על בריאותם של הדיירים.

צריכים שירותי חיטוי למאגרי המים שלכם? אנחנו המומחים בביצוע חיטויים!
ניקוי המאגרים בצורה יסודית ועם אישור מעבדה של משרד הבריאות 
אנו מעסיקים רק אנשי צוות מקצועיים שהלקוחות אוהבים 

יחס חם ואדיב ללקוחותינו וכמובן עמידה בזמנים 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ לחטא את מאגרי המים

חיטוי מאגרי מים

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

חיטוי מאגרי מים מחיר

אתם בוודאי רוצים לדעת כמה יעלה לכם לבצע חיטוי למאגרי המים שלכם ולקבל על כך את אישור משרד הבריאות, לשם כך יצרנו עבורכם טבלה מפורטת המסבירה בדיוק איך מתבצע החישוב עבור ביצוע שירותי החיטוי, היא גם מהווה את המחירון העדכני ביותר לתחום חיטוי מאגרי המים, כך תוכלו לחשב בעצמכם כמה אמורים לעלות שירותי החיטוי שתזמינו:

כמה דירות יש בבניין:גודל מאגר המים (400 ליטר לכל דייר):המחיר לתשלום עבור כל קוב:
208,000 ליטר (8 קוב)150 ₪
2510,000 ליטר (10 קוב)150 ₪
3012,000 ליטר (12 קוב)140 ₪
3514,000 ליטר (14 קוב)140 ₪
4016,000 ליטר (16 קוב)130 ₪
4518,000 ליטר (18 קוב)130 ₪
5020,000 ליטר (20 קוב)120 ₪
5522,000 ליטר (22 קוב)120 ₪
6024,000 ליטר (24 קוב)110 ₪
6526,000 ליטר (26 קוב)110 ₪
7028,000 ליטר (28 קוב)100 ₪
7530,000 ליטר (30 קוב)100 ₪

השוני בין מראה המים הנקיים למים העכורים

לפניכם בתמונה ניתן לראות בפשטות את ההבדל בין מראה מים נקיים לבין מראה מים עכורים, ניתן לראות כי בצד השמאלי  של התמונה המים בצבע חום, הם נראים מאוד מלוכלכים ועכורים, לאחר שביצענו חיטוי למאגר המים ניתן לראות כי המים (בצד ימין של התמונה) מאוד נקיים וצלולים.
*הכתמים השחורים הם של המאגר והם אינם מעידים על ניקיון המים.

לפני ואחרי חיטוי מאגרי מים
לפני ואחרי חיטוי מאגרי מים

החשיבות של ביצוע חיטוי מאגרי מים

בשל הסכנות הכרוכה בהיווצרות של מים עומדים בבית, יש חשיבות רבה לביצוע חיטוי מאגרי מים על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. כעת נפרט אודות הסכנות השונות:

הצטברות חיידקים: במידה ומאגר המים בבית לא יטופל כפי הנדרש, הרי תוכלו להיות עדים להצטברות של חיידקים כתוצאה מזיהום המים. הצטברות החיידקים עשויה להוביל להתפתחות של מחלות שונות כגון ליגיון, סלמונלה,מגיפה של חיידקים מדבקים ואף התפשטות קוליפורמים.

הצטברות של מזיקים: יתרה מזאת קיים חשש מפני הצטברות של מזיקים. חרקים נמשכים למקורות מים ובכך מסכנים את האנשים החשופים למאגרי המים בקומות הנמוכות בבניינים. במידה ואינכם רוצים לסבול מיתושים או דבורים, הרי הגיע הזמן לפעול.

שימו לב, על מנת לא לסבול מהופעה של מזיקים שונים ולא לסבול מהמחלות אשר צויינו, יש חשיבות רבה לביצוע חיטוי מאגרי המים על ידי חברה המתמחה בכך באופן קבוע, אם יש באחריותכם מאגר מים ביתי. פעולת החיטוי מבטיחה צריכה נקייה של מים לתקופה ארוכה.

חיטוי מאגרי מים בבניין משותף

לפי תקנה מספר 1525.2 ולפי הנחיות של משרד הבריאות יש חובה לבצע חיטוי מאגרי מים אחת שנה. בבניינים רבים יש מאגרי מים אשר מוזמנים ממקורות המים הרשותיים אל הדירות. מרבית המאגרים אינם מטופלים כמו שצריך ולעתים ניתן למצוא בהם מפגעים תברואתיים כמו למשל פתחים. היווצרות של פתחים עשויה למשוך למקום מזיקים שונים כמו חרקים, חולדות או לשלשת של ציפורים.

במידה והמאגרים לא יעברו חיטוי, הרי התוצאה היא גרימת תחלואה וזיהומים שונים. נמצא כי בבתים משותפים בערים ניתן למצוא סוג של יתוש אשר הדבר ממחיש את הסכנה בחוסר חיטוי של מאגרי המים. לפיכך, יש חשיבות עליונה להסתייע בשירות של חברה מקצועית אשר תקפיד על השלבים השונים של החיטוי:

ריקון המים מהבריכות: בשלב הראשון יש לרוקן את כל המים מהבריכות וממיכלי האגירה.

ניקוי דפנות: בשלב הבא יש לנקות את הדפנות מלכלוך כמו חלודה, צואה של יונים או ירוקת באמצעות שימוש בציוד מקצועי כגון שואב מים מקצועי אשר שואב את התחתית של המאגר עד לניקוי מוחלט.

שטיפה באמצעות מכונת קיטור בלחץ: על מנת לוודא כי אין שום לכלוך במאגרי המים, יש לשטוף את המאגרים באמצעות מכונת קיטור המופעלת באמצעות לחץ.

חיטוי באמצעות כלור: לאחר הניקיון יש להקפיד ולחטא את המקום באמצעות שימוש בכלור.

מתי מבצעים ניקוי מאגרי מים

כאן תוכלו לקרוא מתי יש לבצע ניקוי למאגרי המים בבניין המשותף, אם אתם "עוברים" על אחד מהכללים הבאים – זה הזמן להזמין את השירות:

1) לאחר התקנת מערכת מים חדשה לבניין – הבניינים עשויים לבצע התקנה של מערכת מים חדשה מ-2 סיבות: הראשונה – מדובר בבניין חדש ולכן מתקינים בו מערכת חדשה. הסיבה השניה – נאלצתם להחליף את מערכת המים הקיימת בבניין בגלל תקלות שונות.

2) כשמסבים מערכת מים לצורכי מי שתייה – ישנם מקרים בהם ישנה מערכת מים נפרדת בבניין שתפקידה היה לדאוג למי ההשקיה בחצר הבניין לצורך העניין, אם ברצונכם להסב מערכת זו לצורכי מי שתייה תצטרכו לבצע חיטוי למאגרי המים ולקבל על כך אישור ממשרד הבריאות.

3) אם המערכת הזדהמה – במידה וקיים חשש לזיהום במערכת מי השתייה של הבניין, יש לבצע ניקוי וחיטוי למאגרי המים ובכך להסיר את החשש.

4) בכל שנה של שימוש – משרד הבריאות מחייב כל בניין ובניין לבצע חיטוי למאגרי המים בכל סיום של שנה שלמה בה עושים שימוש במערכת, החל מיום הקמת המבנה ולתמיד.

5) כשמחליפים את ציוד המערכת – במידה וביצעתם החלפה של אחד החלקים במערכת המים, לדוגמה ביצעתם החלפה של מד המים, במקרה כזה תצטרכו לבצע חיטוי למערכת המים.

6) במידה וקרתה תקלה הקשורה למערכת המים – במידה והיה פיצוץ בצינור מים לצורך העניין, קיים חשש כי ברגע שנתקן את הצנרת חיידקים עלולים לחדור אל מערכת המים, בשל כך יש לבצע חיטוי למאגרי המים.

קבלת אישור מעבדה על ביצוע העבודה

בשלב הבא לאחר פעולת הניקיון החברה תפיק עבורכם אישור מעבדה רשמי כי המים אכן תקינים לשתייה. את האישור החברה תציג בפני הרשויות.

ביצוע עבודה בהתאם לכללים: חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תבצע את העבודה התאם לכללים וכך תוכלו להיות רגועים כי יש מי שמטפל לכם במערכות המים.

ביצוע בדיקות ללא פשרות: חברה מקצועית כמו החברה שלנו תבצע את כל הבדיקות הדרושות ללא כל פשרות מצד העובדים בחברה מתוך מטרה להעניק לכם את השירות היסודי והמתקדם ביותר.

התמודדות עם מערכות החיטוי: חברה מקצועית תדע להתמודד עם המערכת של מאגרי החיטוי בשל ניסיונה רב השנים במטרה לספק עבורכם את הבדיקות הנחוצות לצורך שמירה על הבטחון והבריאות שלכם.

שאלות ותשובות בנושא חיטוי מאגרי מים

חיטוי למאגר המים מתבצע מדי שנה לבקשת משרד הבריאות, בנוסף לכך יש לבצע חיטוי כאשר מתקינים מערכת חדשה, כאשר יש חשש לזיהום, או כאשר מבצעים תיקון או החלפת חלק בצנרת או במערכת המים עצמה.

המחיר עבור הזמנת שירותי חיטוי משתנה בהתאם לגודל המאגר, ככל שהמאגר גדול יותר כך המחיר לקוב נמוך יותר, המחירים נעים בין 100-150 ש"ח עבור כל קוב במאגר.

רק אדם שמחזיק ברישיון משרד הבריאות עבור ביצוע חיטויים למאגרי מים רשאי לשלוח את דגימת המים למעבדה ולהפיק לכם אישור חוקי.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו