חילוץ בעלי חיים

תוכן עניינים

במרבית הזמן בעלי החיים בהחלט יודעים להסתדר מצוין והם עושים שימוש בתכונות שלהם על מנת לשרוד ואינם זקוקים למעורבות של בני אדם על מנת לסייע להם. לעתים ישנם מצבים בהם חילוץ בעלי חיים זאת עבודה למקצוענים אשר מתבצעת 24 שעות ביממה בפריסה ארצית. מרגע הקריאה, צוות מקצועי יוכל להיות אצלכם תוך זמן קצר. שימו לב, כאשר הבחנתם בבעל חיים חסר ישע- ההמלצה היא לא לתת לו לסבול אלא לעזור לו ככל הניתן באמצעות הזמנת שירותי חילוץ מקצועי אשר יגיע למקום ויסייע בחילוץ בעלי החיים באמצעות מכשור העומד לרשותם וכמובן באמצעות ציוד מגן מתאים.

צריכים בדחיפות שירות של חילוץ בעלי חיים?
אל תהססו אפילו לא לרגע וצרו איתנו קשר באמצעות מספר הטלפון שלנו:
חייגו אלינו עכשיו 050-672-2020 זמינים 24/7.
אנו מספקים את שירותי החילוץ וגם שירותים נלווים לכל בעלי החיים. חילוץ בעלי חיים

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות חילוץ בעלי חיים שביצענו לאחרונה

בין כל פעולות ההדברה, ההרחקה ושירותי הלכידה שאנו מספקים בפשפשג'וק ניתן גם למצוא שירותי חילוץ בעלי חיים. את שירותי החילוץ אנחנו מספקים בפריסה ארצית ובזמינות 24/7, צוות החילוץ שלנו אלו אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים אשר יגיעו לכל קריאה במהירות ויחלצו את בעל החיים שבמצוקה.
לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות חילוץ בעלי החיים שסיפקנו לאחרונה ומחיר השירות:

פעולות חילוץ בעלי חיים שביצענו לאחרונה:אופן ההרחקה:מחיר:
חילצנו כלב שנתקע על גג בקרית חייםהכלב טיפס והגיע לגג אך לא הצליח לרדת, שלחנו אדם מצוות חילוץ כלבים שלנו שהגיע במהרה וחילץ את הכלב.450 ₪
חילוץ חתול שנתקע מתחת למכסה מנוע של רכב בעכוהחתול נתקע מתחת למכסה המנוע של הרכב, איש החילוץ שלנו הגיע למקום ושלף את החתול בזהירות באמצעות לוכדן, מבלי לפגוע בו. 400 ₪
חילוץ חתול שנתקע על עץ בכפר יונההחתול נתקע על העץ ויילל, איש החילוץ שלנו הגיע למקום במהירות, טיפס על העץ וחילץ אותו.500 ₪

חילוץ בעלי חיים מגובה

חילוץ בעלי חיים מגובה זאת עבודה למקצוענים בלבד ולא לחובבנים. גם אם בתור ילדים בורכתם בכושר טיפוס טוב, חילוץ מגובה זאת עבודה המיועדת למומחים אשר להם הניסיון הדרוש בתחום. אך ורק מומחים בתחום יוכלו לבצע את העבודה בלי לסכן את החיה ובלי לגרום לה לחוש מאוימת ויהיה ביכולתם להגיע אל החיה אשר נתקעה על העץ ולהוריד אותה בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

ניסיון רב בתחום החילוץ

בבואכם לקרוא לצוות חילוץ בעלי חיים חשוב מאד  לוודא כי מדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום אשר מכירה את האופי של החיות, בין אם מדובר בכלב או בין אם מדובר בחתול. כך לדוגמה חתול אשר נמצא על העץ עשוי לשרוט על מנת להגן על עצמו ואילו חברה מומחית בתחום תגיע עם הציוד הדרוש על מנת להימנע ממצבים דומים.

חילוץ וטיפול בחיות פצועות

לעתים ישנם מקרים בהם חתולים או כלבים נתקעו בצינורות ניקוז או אפילו נפצעו כתוצאה מנפילה מבניינים והם יזדקקו לקבלת טיפול מקיף. במקרה הזה, חילוץ בעלי חיים יבוצע בצורה מיומנות תוך העברת בעלי החיים לבית חולים וטרינרי להמשך הטיפול. ישנם מקרים בהם הווטרינר בוחר לאשפז את החיה ואילו במקרים אחרים הוא בוחר לשחרר אותה לאחר קבלת טיפול מתאים.

במקרים בהם בעל החיים נפצע אנושות ולאחר מכן מת מפצעיו ולא ניתן היה להציל אותו אנו נוכל לבצע עבורכם שירות של פינוי פגרים.

מה כולל חילוץ חתולים

חתולים ידועים כחיה אשר אוהבת לטפס על עצים ולעתים הם זקוקים לסיוע מידי צוות חילוץ בעלי חיים. במקרה בו אתם חוששים כי החתול נתקע על העץ וזקוק לסיוע, קראו לצוות מקצועי אשר יסייע בפעולה של חילוץ חתולים. הצוות המקצועי יסייע ויקשיב ליללות של החתול על מנת להבין האם הוא זקוק לסיוע.

מה כולל חילוץ כלבים

אם חשבתם כי רק חתולים נתקעים במקומות גבוהים, הרי גם כלבים יכולים למצוא את עצמם תקועים במקומות גבוהים בעיקר במסגרת מרדף אחרי חיה אחרת.  כלבים בוגרים עשויים לגלות קושי לרדת ממקום גבוה ויזדקקו לסיוע. חילוץ כלבים נעשה באמצעות מנוף ייחודי בשל משקלם של הכלבים, דבר אשר נחשב לפתרון איכותי ביותר.

פעולת החילוץ של הכלבים נעשית גם בשטח פתוח. לעתים ניתן להבחין בכלבים אשר ננטשו בשטח פתוח או כלבים אשר ננשכו על ידי חיה אחרת והם זקוקים לסיוע.

כמה עולה חילוץ בעלי חיים

כאשר אתם מבחינים בבעלי חיים הזקוקים לחילוץ אי אפשר להישאר אדישים אלא חייבים לנקוט בפעולה. חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום תעשה הכל על מנת להעניק את הסיוע הדרוש, לרבות לדאוג כי המעשה הטוב אשר בחרתם לעשות לא יהווה הוצאה כבדה.

חילוץ גורים עשוי להתחיל ב200 שקלים, ואילו במקרה של חילוץ בעלי חיים באמצעות מנוף הסכום יכול להגיע ל500 שקלים בשל העובדה כי הסכום כולל מעורבות של בעל מקצוע אשר ידאג להפעלה של המנוף.

לעמוד המחירים המלא ניתן להיכנס לעמוד מחירון הדברה.

שאלות ותשובות בנושא חילוץ בעלי חיים

ברוב המקרים עולים עם סולם ומגיעים עד לבעל החיים ומורידים אותו בזהירות, ישנם מקרים בהם נדרש השימוש במנוף על מנת להגיע לבעל החיים.

על המחלץ להצטייד במקרים אלו בציוד עזרה ראשונה לבעלי החיים כדי שיוכל להעניק עזרה לאחר שחילץ את בעל החיים.

נתון זה משתנה ותלוי בהתאם למיקום בעל החיים ולמקום בו נדרש החילוץ.

חילוץ חתולים
חילוץ חתולים
חילוץ כלבים
חילוץ כלבים
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו