חילוץ חתולים

תוכן עניינים

חילוץ חתולים במצוקה 24 שעות ביממה

אנו בחברת פשפשג'וק מספקים שירותי חילוץ חתולים בכל עת ובכל שעה ביום ומתחייבים להגיע במהירות ללקוחותינו על מנת להגביר את הסיכויים שהחתול יצא ללא כל פגע מהתאונה הלא נעימה שקרתה, אנו מספקים את המחירים הטובים ביותר ומשתמשים בציוד הנדרש והמקצועי ביותר המספק תוצאות איכותיות ומוצלחות בכל פעולה.

החתולים ברחוב נמצאים במירוץ אחר מזון ומקום לשהות בו. בעונת החורף בעת הירידה בטמפרטורות החתולים מחפשים מקום נעים להיות בו ואחד המקומות הפופולריים בו הם בוחרים להיות הוא מנוע המכונית.

צריכים במהירות להזמין חילוץ חתולים? אל תהססו, כל רגע עלול להיות קריטי,
אנחנו נעזור לכם! צרו איתנו קשר באמצעות מספר הטלפון:

חייגו אלינו עכשיו 050-672-2020 זמינים בכל שעות היום והלילה 24/7.
אנו מספקים שירותי חילוץ חתולים וכל שירות נלווה אשר יידרש במידת הצורך במחירים הוגנים.
 

חילוץ חתולים

 

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

פעולות חילוץ חתולים ומחיריהן

אצלנו בחברת פשפשג'וק מספקים גם שירותי חילוץ בעלי חיים בכלל ושירותי חילוץ חתולים בפרט. צוות החילוץ שלנו מיומן בחילוץ בעלי חיים וסיפק את שירותיו מספר רב של פעמים ללקוחות בכל רחבי הארץ. בנוסף שירותי חילוץ החתולים שלנו עומד לרשותכם 24/7  וההגעה לקריאה היא מהירה.
לפניכם טבלה המציגה דוגמאות לפעולות חילוץ חתולים שביצענו ומחיר השירות:

מהיכן מחלצים את החתול?מחיר עבור שירותי חילוץ חתולים:
חילוץ חתול שתקוע על גגהמחיר עבור הוצאת חתול שנתקע על גג תלוי האם יש גישה לטפס על הגג או שהגג נמוך, במידה ויש צורך להשתמש במנוף המחיר יהיה היקר ביותר.
נע בין 300-1000 ₪.
חילוץ חתול שנמצא על עץחילוץ חתול שנמצא על עץ בדרך כלל יסתכם בשימוש בסולם גבוה ויעלה בערך 300-400 ₪.
חילוץ חתול ממכסה מנועמחיר עבור חילוץ חתול שנתקע בתוך מכסה מנוע תלוי בקושי שבהוצאת החתול.
המחיר ינוע בין 300-600 ₪.
חילוץ חתול שראשו נתקעבמקרה זה יש צורך בשימוש בדיסק ברוב המקרים על מנת לשבור את אותו החפץ.
המחיר ינוע בין 300-400 ₪.

חשוב לבדוק כי החתולים לא נמצאים מתחת למכסה המנוע

רגע לפני שאתם מזמינים שירות של חילוץ חתולים באמצעות לוכד חתולים, כדאי להניע את הרכב בעונת החורף. ההמלצה היא לבדוק כי אין חתולים מתחת למכסה המנוע. במידה וחניתם לפרק זמן של כמה שעות והמנוע עדיין חם, כדאי לתת מכה לפגוש או מכסה המנוע במטרה להבריח משם את החתול.

איך מחלץ מוציא גור חתולים ממכסה המנוע

חתולים נכנסים למכסה המנוע כי הם מוצאים שם חום והם יכולים לנוח בשעה בה הגשמים יורדים בחוץ. בעונת החורף יש לבדוק את מכסה המנוע ואם מבחינים ביללה של חתול, ההמלצה היא לקרוא לשירות חילוץ חתולים. טרם הזמנת המחלץ, חשוב לעדכן אותו היכן אתם נמצאים על מנת שהוא יחזיר את החתול למקום המקורי- חתול שאינו יחזור למקום המקורי עשוי למצוא את מותו, דבר שהמחלץ ואתם ממש לא רוצים שיקרה.

המחלץ עשוי לפתות את החתול עם מזון חלב או טונה ומים- חתול אשר רעב יריח את האוכל ויבחר לצאת על מנת למלא את הבטן ולאגור כוחות. המחלץ לא יכניס את האוכל למכסה המנוע על מנת לא לאפשר לחתול להישאר מתחת למכסה המנוע לאורך זמן רב.

החתול נמצא דבוק למלכודת דבק - השאירו את העבודה למומחים

לעתים ישנים מקרים חתולים נתפסו במלכודת דבק- מדובר במלכודת אשר נחשבת לאמצעי אכזרי ביותר עבור החתולים. חתולים אשר נמצאו דבוקים למלכודת דבק עוברים סבל רב כאשר הם מנסים להשתחרר מהמלכודת ובמסגרת כך הם גורמים לעצמם פציעות רבות עד כדי חשיפה של העור. במקרים מסוימים יעברו שעות רבות עד שמישהו יבחין בהם והם עשויים למצוא את מותם.

חילוץ חתולים על הגג משימה המצריכה ידע רב

חילוץ בעלי חיים על הגג זאת משימה המצריכה ידע רב וניסיון ולכן חשוב מאוד להזמין שירותי חילוץ חתולים. למרות הכוונות הטובות, חשוב מאוד לדעת כי בעת הניסיון לחלץ חתול אתם עשויים למצוא את עצמכם פצועים כתוצאה מהעובדה כי החתול ירגיש מאוים בשל העובדה כי הוא מצוי במצב פגוע. מחי פעולת החילוץ נע בין 250-500 שח בהתאם למיקומו של החתול וכן בהתאם לשעה בה מזמינים את שירותי החילוץ.

חילוץ חתולים בכל שעה ביום ובלילה

חתולים נחשבים לחיות אשר פועלות בלילה ולכן ניתן למצוא אותם במקומות שונים בשעות הלילה כמו על העצים או על גגות בתים.

כאשר מצאתם חתול תקוע על הגג או על הגשר או כאשר מצאתם חתול הסובל מתת תזונה כדאי לא לקחת את הסיכון ולהזמין שירותי חילוץ חתולים 24 שעות ביממה, בדומה לשירותי הדברה 24 שעות גם בשירותי החילוץ תקבלו שירות מהיר בו המחלצים ידאגו לטפל בחתולים ולהביא אותם להמשך טיפול במרפאה ווטרינרית. הווטרינר יחליט על המשך הטיפול- האם החתולים זקוקים לאשפוז או שמא ניתן להחזיר אותם למקום בו הם נמצאו או שמא ניתן להעביר אותם לאחת העמותות המטפלות בבעלי חיים.

בין אם מדובר בשעות הבוקר או בין אם מדובר בשעות הלילה המאוחרות השירות של חילוץ החתולים עומד לשירותכם לאורך כל שעות היממה וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי החתולים חולצו על ידי מחלצים בעלי ניסיון רב ובאמצעות כלים מקצועיים העומדים לרשותם אשר מבטיחים כי לא יקרה שום דבר לחתולים במסגרת ניסיון החילוץ אלא הם יחולצו בצורה המקצועית והטובה ביותר על ידי מחלצים אשר חילצו בהצלחה רבה חתולים רבים.

שאלות ותשובות בנושא חילוץ חתולים

במקרה בו ראשו של חתול נתקע בין 2 עצמים יש לחתוך אחד מהם על ידי שימוש בדיסק, כמובן אם ישנה אפשרות לפתוח אחד מהם מבלי לחתוך עם דיסק האופציה הזאת היא העדיפה ביותר.

כשחתול נמצא בגובה רק יש צורך להגיע אליו על מנת לחלץ אותו, בדרך כלל שימוש בסולם מספיק אך יש מקרים בהם הגובה רב מאוד ואין דרך להגיע אלא על ידי שימוש במנוף.

כשמחלצים חתול ממכסה מנוע של רכב יש להשתמש בלוכדן על מנת לתפוס אותו בזהירות מבלי לפצוע אותו, הפעולה עשויה להיות מסובכת ואיטית על מנת להבטיח שהחתול יצא בשלום ובלי כל פגע.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו