פינוי פגר

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי פינוי פגרים בכל חלקי הארץ

מחפשים חברה שתבצע עבורכם פינוי פגרים ונבלות? אנו בפשפשג'וק מבצעים שירות זה עבור לקוחותינו כבר שנים רבות, השירות ניתן בפריסה ארצית וכולל חיטוי נגד מזיקים שנמשכו אל הפגרים ע"י ריסוס חומר הדברה, אנו מומחים בתחום ומתחייבים לנקות את השטח מפגרים ומזיקים בתום הטיפול.

פינוי פגרים זהו עסק למקצוענים, הפגרים מביאים איתם מחלות חיידקים וחרקים ולכן פינוי הפגר עצמו אינו מספיק וצריך לבצע גם פעולות חיטוי למקום, אנו בחברת פשפשג'וק מתמחים בפינוי פגרים של כל בעלי החיים וטמינתם באדמה בצורה מסודרת לפי דרישת הלקוח.

שירות נוסף שאנו נותנים הינו איתור פגרים – קורה לעתים שפתאום עולה ריח חריף של נבלה בדירתכם ואתם לא יודעים מניין הוא מגיע, אנו נגיע ונאתר את הפגר ונוציא אותו במהירות וביעילות.

מתעניינים בחברה שמבצעת פינוי פגרים ונבלות? הגעתם למובילים בתחום!
התחייבות לפינוי מוחלט של הפגרים והמזיקים ע"י פעולות חיטוי 
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
מעל 20 שנות ניסיון בתחום 
שירות בפריסה ארצית
חייגו אלינו עכשיו ולא תתחרטו 050-672-2020
עזרנו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ להיפטר מהנבלותפינוי פגר

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

ריח של נבלה

במקרים רבים בהם לקוחותינו מבקשים להזמין פינוי של נבלה הם אינם יודעים היכן בדיוק היא נמצאת, הם פשוט מריחים ריח של נבלה בבית אך לא מצליחים למצוא את הפגר.
בהתאם לכך אנו מציעים שירות של איתור נבלות ופגרים אך זוהי פעולה שעם קצת רצון אתם יכולים לעשות בעצמכם.

חולדות ועכברים מתים בדרך כלל במקומות מסתור, מקומות חשוכים ושקטים כמו בתוך קירות גבס, על גגות או אפילו בתעלות חשמל, בדירות לרוב הם נמצאים בחלל שמתחת לארונות המטבח ואם ניתן לשלוף את הפאנל של הארון זה יקל מאוד על תהליך מציאת הפגר.

הפגרים מוציאים ריח רע מאוד בחלל הבית וניתן להבין היכן נמצא הפגר לפי התקרבות למקור הריח (כמו במשחק חם-קר), ברגע שתסלקו את הנבלה יידרשו גם שירותי חיטוי כנגד המזיקים שהגיעו בעקבות אותו הפגר אך גם הריח יתחיל להיעלם, שימוש בחומרי ניקוי איכותיים יאיץ את סילוק הריח מחלל הבית ויחזיר אתכם לשגרה.

 

פינוי פגר של כלב

פגר של כלב זהו דבר מטריד ביותר, המשפחה צריכה להתמודד עם מות הכלב שלעתים לא קל לבני המשפחה ויחד עם זאת צריך לפנות את הפגר של הכלב אותו אנחנו בוודאי אוהבים, למשפחות קשות קשה להתמודד עם ביצוע הפעולה הזאת והן נדרשות להזמין שירותי פינוי פגר של כלב, אנו בחברת פשפשג'וק בהחלט מבצעים את השירות הנ"ל.
פינוי פגר של כלב דורש גם ביצוע פעולות חיטוי באותו המקום בו הכלב מת, פרעושים וקרציות מנצלות את חולשתו של הכלב ברגעיו האחרונים ונטפלות אליו ולכן נדרש גם ביצוע הדברה כנגדם באותו המקום על מנת שלא ימשיכו לרבוץ שם.
*אנו מבצעים גם שירות של טמינת הכלב בחול במקום מסודר כבקשת הלקוח.

פינוי פגר של כלב
פינוי פגר של כלב

פינוי פגר של חתול

בשונה מכלב לחתולים לא תמיד יש בעלים, ישנם הרבה חתולי רחוב שכמו כל יצור בעולם מוצאים את מותם בסופו של דבר, אם הרחתם ריח רע בחצר הבית ומצאתם חתול מת תצטרכו לפנותו ולטמון אותו בצורה מסודרת בחול.
אנו בחברת פשפשג'וק מבצעים שירות זה בצורה הנכונה והיעילה ביותר, שכן כמו כלב גם חתול דורש ביצוע חיטוי למקום בו החתול מת, מזיקים רבים נטפלים לחתול ברגע שהוא מת כמו פרעושים למשל, אי ביצוע פעולות חיטוי יגרום לפרעושים להמשיך לרבוץ באותו המקום ולחפש גוף אדם לעלות עליו ולמצוץ ממנו מנת דם שזה בפרט דבר לא נעים לאנשי הבית.
*אנו מבצעים גם שירות של טמינת החתול בחול במקום מסודר כבקשת הלקוח.

פינוי פגר של חתול
פינוי פגר של חתול

פינוי פגר של חולדה

לאחר שביצעתם פעולה של הדברת חולדות על ידי מלכודת לצורך העניין, יש לבצע כעת פינוי פגר של חולדה, החולדה מתה בתוך מלכודת דבק או קפיץ ומישהו צריך לפנות אותה. חולדות בשונה מכלבים וחתולים עלולות למות לעתים בתוך קירות גבס או תעלות מזגן ומקומות אחרים שמקשים על איתור הפגר, במקרים אלו רק מריחים ריח רע אבל לא מצליחים למצוא את הפגר, אנו בחברת פשפשג'וק שירותי הדברה יודעים לאתר את הפגר ולהוציאו בעזרת כלים המיועדים לכך.

פינוי פגר של חולדה
פינוי פגר של חולדה

פינוי פגר של עכבר

בדומה לפגר של חולדה לעתים ניתן למצוא גם פגר של עכבר בסביבת הבית, זה קורה בדרך כלל לאחר שביצעתם הדברת עכברים על ידיד שימוש ברעלים מסביב לבית, כמו חולדה כך גם עכבר עלול למצוא את מותו בתוך תקרות גבס או במקומות שהגישה אליהם קשה ומסובכת, לצורך כך תצטרכו להשתמש בשירותי מפנה פגרים מוסמך ומקצועי שיגיע עם הציוד הדרוש ויפנה את הפגר מביתכם.

פינוי פגר של עכבר
פינוי פגר של עכבר

פינוי פגר של יונה

אחד מהפעולות המסובכות לעתים בתחום פינוי הפגרים הוא פינוי פגר של יונה, כידוע היונה הינה בעלת כנף ובשל העובדה הזאת היא הרבה פעמים מגיעה למקומות שלאדם אין אפשרות להגיע אליהם כמו גג של בניין, בסופו של דבר עם הציוד המתאים ניתן לפנות גם פגר של יונה.
היונה במקרים רבים מתה לאחר שכנפיה נתפסות ברשתות או שהיא מועדת ונופלת לקרקע ולאחר מכן צריך לפנות את גופתה.

פינוי פגר של יונה
פינוי פגר של יונה

פינוי פגר מחיר

המחיר עבור שירותי פינוי פגר של חולדה משתנה ותלוי קודם כל בבעל החיים אותו צריך לפנות, פינוי פגר של חתול או כלב ידרוש ביצוע פעולות חיטוי לאחריו, בביצוע פעולת פינוי פגר של חולדה לא נדרשים פעולות חיטוי ולכן גם המחיר יהיה נמוך יותר.

פינוי פגר של כלב – המחיר עבור פינוי פגר של כלב ופעולות חיטוי לאחר מכן ינוע בין 400-500 ש"ח, קבירת הכלב לאחר מכן במקום מיוחד כדרישת הלקוח תייקר את מחיר השירות שעלול לעלות בין 500-1000.

פינוי פגר של חתול  – המחיר עבור פינוי פגר של חתול ופעולות חיטוי לאחר מכן ינוע בין 300-400 ש"ח, קבירת החתול במקום מיוחד כדרישת הלקוח תייקר את מחיר השירות שעלול לעלות בין 500-700.

פינוי פגר של חולדה – המחיר עבור פינוי פגר של חולדה משתנה בהתאם למקום המצאה של החולדה, במידה והחולדה נמצאת במקום שלא דורש איתור או שימוש בכלים מיוחדים וצריך רק לפנות אותה המחיר יהיה 200 ש"ח, במידה וצריך לאתר את החולדה או לשלוף אותה ממקום ללא גישה המחיר עלול להיות יקר יותר.

פינוי פגר של עכבר – המחיר עבור פינוי פגר של עכבר הינו זהה למחיר פינוי פגר של חולדה, העבודה הינה בדיוק אותה עבודה ולכן גם המחיר זז.

פינוי פגר של יונה – המחיר עבור פינוי פגר של יונה משתנה בהתאם למקום המצאה, המחיר יכול להתחיל ב200 ש"ח ולהיגמר ב1000-1200 ש"ח במידה ותידרש עבודת סנפלינג לצורך הוצאת היונה.

שאלות ותשובות בנושא פינוי פגרים ונבלות

אנחנו מוציאים את הפגר מהדירה וטומנים אותו בשטח פתוח, נוכל גם לטמון את הפגר במקום ספציפי בו ירצה הלקוח.

במקרים רבים יש ריח חזק של נבלה אך לא ניתן למצוא את הפגר, אנו נגיע ונחפש אחר הפגר בעזרת ציוד מקצועי ולאחר מכן נשלוף אותו.

ישנם כלבים גדולים אותם אנו מפנים בעזרת שק מיוחד, את הכלב אנו טומנים בשטח פתוח או במיקום ספציפי לפי בקשת הלקוח.

מחיר פינוי פגר נע בין 200-800 ש"ח, תלוי בגודל הפגר ובמורכבות שבהוצאת הפגר מהדירה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו