הדברה ירוקה

תוכן עניינים

אנו מספקים שירותי הדברה ירוקה בפריסה ארצית

מחפשים חברה שתבצע עבורכם שירותי הדברה ירוקה? אנו בפשפשג'וק מבצעים שירותי הדברה ירוקה בפריסה ארצית תוך מתן השירות הטוב ביותר ללקוחותינו, מחירים הוגנים לכל כיס ואחריות בכתב בסיום ההדברה, עדיין מתלבטים? מוזמנים לחפש ברשת את שם החברה שלנו ולקרוא מאות המלצות של לקוחות בדיוק כמוכם שעשינו להם בעבר הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה ? הרבה פעמים שמעתם את המושג הזה ולא ידעתם מה זה אומר, האם אתם בכלל צריכים את זה? עד כמה זה מועיל ומה ההבדלים במחיר? כתבנו עבורכם מאמר בשביל לעשות לכם סדר, אבל תעשו טובה תקראו עד הסוף.

צריכים שירותי הדברה ירוקה? הגעתם למומחים בתחום!
הדברה ירוקה ללא ריח, כניסה לבית לאחר שעה בלבד 

הדברה על ידי מדביר מוסמך עם רישיון בתוקף 
מחירים הוגנים ונוחים ביחס למחירי השוק 
אחריות בכתב בסיום כל הדברה 
שירות בפריסה ארצית 
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 050-672-2020
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץהדברה ירוקה

רוצים לקבל עוד פרטים ע"י נציג? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם ממש בקרוב:

נגד איזה חרקים כדאי להשתמש בשיטה זו

לפני שאנחנו בודקים האם כדאי לנו להשתמש בשיטה זו, קודם כל נבין האם שיטת הדברה ירוקה אכן תהיה יעילה עבורנו. החומרים איתם משתמשים לביצוע ההדברה בשיטה זו הינם נחשבים פחות "חזקים" מאשר לדוגמה שימוש בהדברה כימית, בשל כך החומרים הללו לא אפקטיביים על כל סוגי המזיקים – אך כן אפקטיביים על רובם ואפילו עושים עבודה מצוינת יותר מכל סוג הדברה אחר.

תיקנים – השימוש הנפוץ ביותר בשיטה זו נעשה נגד התיקנים, התיקנים "רגישים" מאוד לחומרי הדברה אלו, החומרים הללו עושים עבודה פנטסטית נגד התיקנים, שנפגעים מהחומרים הללו גם לאחר שנה-שנתיים מרגע הריסוס, למעשה אין שיטה טובה מזו להדברת תיקנים.

נמלים – כמו התיקנים כך גם הנמלים יחוסלו מיד בעזרת שימוש בשיטה זו, כאשר מרססים נמלים יש לרסס ישירות את קן הנמלים, בד"כ בגינה, באדן החלון ואפילו בחריצי השיש ושקעי חשמל.

ברחשים ומעופפים – בעזרת שימוש בחומר "ספיר", שגם הוא נכלל בחומרים הירוקים המופקים מצמח החרצית, ניתן לחסל את המעופפים והברחשים בקלות וביעילות, גם נגדם קבוצת חומרים אלו יעשו עבודה נהדרת.

פרעושים – גם כאשר מדובר בפרעושים ישנו חומר המופק מפירוטראידים שמחסל את הפרעושים במהירות, החומר "ברקת" עושה עבודה פשוט מדהימה כנגד הפרעושים שרגישים אליו מאוד, החומר מכיל IGR שמחסל את הפרעושים הצעירים ומבטיח 100% תוצאות.

חרקים זוחלים נוספים – ישנם המון סוגי חרקים זוחלים נוספים שרגישים גם הם לקבוצת החומרים הללו, בין היתר – נדלים ורבי רגל, דגי כסף, כיני יונים וכד'.

לפניכם ניתן לראות דוגמאות לעבודות שביצענו בתחום ההדברה הירוקה, כולל פירוט איך חיסלנו את החרקים בעזרת שיטה זאת, וכמובן כולל הצגת המחירים שגבינו מהלקוחות:

באיזה חרק טיפלנו:איך ביצענו את הטיפול וע"י איזה חומרים:עלות הטיפול:
הדברה ירוקה נגד נמליםהשתמשנו בשיטת הדברה זו נגד נמלים ע"י ריסוס חומר בשם "שוהם" על כל קיני הנמלים, בנוסף השתמשנו בג'לים על מנת לחסל את הנמלים שאולי שרדו.280 ₪
הדברה ירוקה נגד תיקניםהדברנו את התיקנים באמצעות שיטה זו על ידי שימוש בחומר "שוהם", את החומר ריססנו בכל פינות הבית ובביובים באופן יסודי, התיקנים בביוב חוסלו במהירות ואילו הבית היה מוגן, כל תיקן שניסה להיכנס לדירה התהפך במהירות.300 ₪
הדברה ירוקה נגד פרעושיםריסוס נגד פרעושים בשיטה זו מבוצע על ידי שימוש בחומר "ברקת" את החומר יש לרסס בכל השטח הנגוע מבלי לפספס אף נקודה ובאופן יסודי, הפרעושים יחוסלו במהירות.450 ₪
הדברה ירוקה נגד דג הכסףכאשר משתמשים בשיטה זו נגד דגי כסף יש להשתמש בחומר "שוהם" את החומר יש לרסס בפינות הבית, במקומות מאובקים ובעיקר בפאנלים, דגי הכסף יחוסלו במהירות.350 ₪
הדברה ירוקה נגד כיני יוניםגם נגד כיני היונים השתמשנו בחומר "שוהם" את החומר ריססנו במרפסת השירות באופן יסודי ובכך חיסלנו את הכינים.300 ₪
הדברה ירוקה נגד ברחשים ומעופפיםכאשר מטפלים במעופפים יש להשתמש בחומר "ספיר" מרססים את החומר על מקומות המרבץ של הברחשים והמעופפים ובכך מחסלים אותם ביעילות.350 ₪

מה זה הדברה ירוקה ?

כשאנחנו ניגשים להזמין הדברה אנו נתקלים במושג הדברה ירוקה, אז מה זה בכלל? הדברה ירוקה הכוונה להדברה (ריסוס) עם חומר המופק מצמח החרצית כך שהרעלן שבתרכיז נקרא פירוטראידים, פירוטראידים אלו הם קבוצה של חומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם כך שלאחר הריסוס לא נרגיש שהיה ריסוס ירוק בדירה, נוכל להיכנס לדירה לאחר שעה-שעתיים בלבד, בעבר היינו נכנסים אחרי 12 או 24 שעות זוכרים? בגלל היתרונות שבדבר הרוב המוחלט של חברות ההדברה כיום משתמשות בקבוצת חומרים אלו.

יתרונות בהדברה ירוקה

אז החלטתם לעשות הדברה ירוקה – שאפו , מה היתרונות שאני מרוויח? אולי כדאי לי בכלל לעשות הדברה רגילה כמו שהיו עושים פעם? הרבה חושבים שהדברה ירוקה היא חלשה יותר ולכן לא בטוחים האם זה הדבר האולטימטיבי עבורם, אומנם לחומר כמעט ואין ריח אבל הוא עושה בדיוק את אותה העבודה, הוא יהפוך כל תיקן שיכנס אליכם לדירה, החומרים הישנים בהם היו משתמשים אומנם עם לחץ אדים חזק יותר אבל אין לזה תועלת, אנחנו רוצים שהחומר ייספג בקרקע וימשיך לפעול גם לאורך תקופה ארוכה, הפירוטראידים ("הדברה ירוקה") נספגים הרבה יותר טוב בקרקע וממשיכים לעשות את העבודה גם לאחר תקופה ארוכה.

יתרון נוסף הוא שאפשר לחזור לדירה לאחר שעה או שעתיים בלבד בתנאי שהדירה מאווררת, בעלי החיים יכולים לחזור לדירה לאחר 4-6 שעות ולא צריך להוציא אותם מהבית למספר רב של ימים כמו שהיינו עושים בעבר.
וכמובן היתרון החשוב ביותר – רמת הרעילות של החומר לאדם נמוכה בהרבה מהחומרים הישנים שבהם היו משתמשים, ריסוסים חוזרים ונשנים לאורך השנים היו יכולים לפגוע במדבירים ו/או בלקוחותיהם, רמת הרעילות של הפירוטראידים  לאדם נמוכה ולא תפגע בבריאותו כל עוד הוא יציית להוראות הבטיחות.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה

חסרונות בהדברה ירוקה

אז אם יש כל כך יתרונות סביר להניח שיש גם חסרונות להדברה ירוקה, לא יכול להיות שזה עושה בדיוק את אותה העבודה, אז זהו שלא – אין חסרונות להדברה ירוקה ולכן היום הרוב המוחלט של חברות ההדברה משתמש בשיטה זו, התוצאות יותר טובות, אפשר לחזור לדירה הרבה יותר מהר וזה לא פוגע באדם ובבעלי החיים – השיטה האולטימטיבית.

הדברה ירוקה מחיר

אז מה ההבדלים במחיר בין הדברה רגילה לבין הדברה ירוקה? היום יש הרבה חברות הדברה שיציעו לכם "הדברה רגילה ב250 אבל הדברה ירוקה ב500" , אל תקנו את זה, מבלי לפגוע באף אחד סביר להניח שהם יעשו בדיוק את אותה עבודה אבל במקום 250 ש"ח ייגבו מכם 500 ש"ח, מכיוון שכל חברות ההדברה היום משתמשות בחומרים האלו גם המחיר הוא זהה, אתם לא צריכים להוסיף כסף בשביל "הדברה ירוקה".

*למחירון המלא והמעודכן כנסו למחירון הדברה.

שאלות ותשובות בנושא הדברה ירוקה

הביטוי הדברה ירוקה הוא ביטוי שנוצר עם השנים, אין תקן שקובע אילו חומרים הם ירוקים ואילו חומרים אינם ירוקים, כשמשתמשים בביטוי הזה מתכוונים לחומרים המופקים מהרעל פירוטראיד, לחומרים אילו יכולת להתפרק מהר יותר וכמעט ואין להם ריח.

המחיר המומלץ אותו יש לשלם לחברת הדברה שמבצעת בדירתכם הדברה ירוקה הוא בין 200 שקלים ל400 שקלים – תלוי בגודל השטח אותו יש לרסס.

לאחר ביצוע פעולת הדברה ירוקה יש לצאת מהדירה בין שעה לשעתיים, בעלי חיים יצטרכו לצאת לכ-12 שעות ואילו תינוקות יצטרכו לצאת לכ-4 שעות.

כמובן, התוצאות טובות אפילו יותר – פירוטראידים נספגים טוב יותר בקרקע מאשר החומרים הכימיים ובכך ההדברה ממשיכה לפעול לתקופה ארוכה הרבה יותר.

תהליך ביצוע הדברה ירוקה נע בין 20-30 דקות בערך, הנתון הזה תלוי ומשתנה לפי גודל הדירה.

הדברה ירוקה יעילה מאוד נגד תיקנים, נמלים וזוחלים נוספים, כמעט כל סוגי הזוחלים רגישים לחומרים הללו.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירות:
מאמרים אחרונים
לקוחות ממליצים
מדיניות החזרת מוצרים
כתוב את הכותרת כאן
מתעניינים במוצר זה?
מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:
מדיניות משלוחים:

משלוח אקספרס עם שליח עד הבית התחייבות להגעה עד 3 ימי עסקים בתשלום 30 ש"ח וחינם מעל 299 ש"ח.

*השליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית שבחרנו בקפידה, החברה מתחייבת כי המשלוח יגיע עד 3 ימי עסקים ואף ברוב המקרים המשלוח מגיע לאחר 1-2 ימי עסקים, עם זאת אנו לא אחראיים במקרים בהם יהיו עיכובים עם המשלוח, בכל אופן אנו נעמוד לרשותכם לכל בעיה ונדאג שתקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר.

*המשלוחים מגיעים אל הכתובת שהזנתם באתר בד"כ בשעות הבוקר-צהריים, לכן אנו ממליצים להיות זמינים בשעות הללו בכתובת שהזנתם ובנוסף להיות זמינים בטלפון למקרה שחברת השליחויות תצלצל אליכם. חשוב לשים לי כי הפרטים שהזנתם באתר הינם מדוייקים וברורים.

איסוף עצמי:
ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום איתנו מראש על מנת לחסוך על עלויות השילוח.
אנו ממוקמים ברחוב הסיבים 10 בפתח תקווה.

מדיניות החזרים:
*החזר כספי יבוצע עד 14 ימי עסקים לאמצעי התשלום איתו שילמתם. *עליכם להודיע כי ברצלונכם לבצע החזרה למוצר כחוק לא יאוחר מ-14 ימים מיום קבלת החבילה וזאת כל עוד לא נעשה שימוש בפריט או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו